iQHotel.pl

ADRES:

VILLA ODSKOCZNIA

34-500 Zakopane,

ul. Pocztowców 12a

RECEPCJA:

+ 48 6000 96 272

+ 48 519 10 5555

info@villaodskocznia.pl

ZNAJDZ NAS NA:

OPINIE

Created by:

Copyright © 2017-2022 Villa Odskocznia

45 m ²

max. 5 osób

Jest to największy, oferowany przez nas apartament, który pomieści maksymalnie 5 osób. Wygodny wypoczynek gwarantuje duże łoże podwójne, a także łatwo rozkładane: sofa dwuosobowa i pojedynczy fotel. Wnętrza urządzone są w uwielbianym przez nas stylu klasycznym, gdzie nowoczesność przeplata się z tradycją. W tym tonie utrzymane są wszystkie pomieszczenia: strefa sypialna, salon, aneks kuchenny oraz łazienka. Duży taras został również wyposażony w wygodne meble ogrodowe,.

APARTAMENT 1 

DeLux Max

SZCZEGÓŁY

42 m ²

max. 4 osoby

Apartament DELUX pomieści od 2 do 4 osób. Wyposażony jest w jedno łoże małżeńskie oraz wygodną kanapę z funkcją spania. Każdy z pokoi apartamentu posiada bardzo przestronny i komfortowy układ. Nowoczesne sprzęty otoczone drewnem i gustownymi dodatkami tworzą harmonijny ład, który ma zdecydowanie pozytywny wpływ na nastrój osób w nim przebywających. Dużym plusem tego apartamentu jest dostęp aż do dwóch balkonów, a z nich widok na zapierający dech w piersiach Giewont. 

APARTAMENT 3 DeLux

SZCZEGÓŁY

18 m ²

max. 2 osoby

Jest to apartament 2-osobowy z dużym łożem małżeńskim. Poza nim, posiada oczywiście stolik z krzesłami oraz aneks kuchenny i własną łazienkę. Apartament ten jest bardzo przestronny przez co gwarantuje maksimum komfortu dla każdej osoby. Dominuje w nim biel oraz drewno, przeplatane dodatkami w stylu góralskim. Gustowne urządzenie oraz bogate wyposażenie kuchni jak i łazienki zagwarantuje, że poczują się Państwo jak w domu. 

APARTAMENT 2 Lux

SZCZEGÓŁY

APARTAMENTY

MIEJSCE TWOJEGO WYPOCZYNKU

Przebywanie na wakacjach czy choćby krótkim urlopie powinno wiązać się z przyjemnością cały czas, a nie tylko podczas zwiedzania. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa luksusowe apartamenty, które nie będą jedynie miejscem na “przenocowanie”, ale dalszą częścią urlopu po powrocie ze szlaku czy stoku. 

Każdy z trzech nowoczesnych apartamentów urządzony został w wysokim standardzie i ma Państwu do zaoferowania szereg udogodnień. Nowoczesne rozwiązania dostępne są dla wszystkich Gości także poza apartamentem. Przyjemne chwile mogą Państwo także spędzić na grillowaniu w altanie, która znajduje się przy Villi jak i w naszej Saunie.

REZERWUJ

info@villaodskocznia.pl

#bon turystyczny

+ 48 519 10 5555

MENU

PL

EN

Przewodnik po okolicy

REZERWUJ

DOJAZD

TELEFON