TELEFON

DOJAZD

REZERWUJ

Przewodnik po okolicy

+ 48 519 105 555

info@villaodskocznia.pl

REZERWUJ

ATRAKCJE

Wybierając jeden z naszych apartamentów ułatwiają sobie Państwo dostęp do znanych i lubianych punktów turystycznych Zakopanego. Będąc w tym mieście na pewno pojawią się Państwo przy skoczni czy pójdą na choćby spacer na Krupówki, nawet jeśli jest to kolejna Państwa wizyta w naszym mieście. Nasza Villa zlokalizowana jest w pobliżu ważnych i często wybieranych przez Turystów miejsc, dlatego szczególnie zapraszamy do nas.

Można uznać ją za jeden z symboli Zakopanego i niezależnie od pory roku, ciągle ma liczne grono odwiedzających. Jako nasza sąsiadka, stała się jednocześnie inspiracją dla nazwy naszej Villi, bo “OdSkoczni” dzieli nas zaledwie 350 m.

Wielka Krokiew

Krupówki

Najważniejsza ulica w Zakopanem ma do zaoferowania wiele każdemu z naszych Gości. Tutaj skosztują Państwo pysznych potraw, napiją się grzańca czy też skorzystają z dodatkowych atrakcji jakie oferuje miasto. Niezmiennie jest to przejażdżka dorożką czy zdjęcie z misiem. Krupówki to także ukochane miejsce dla miłośników zakupów.

Tatrzańskie doliny

Jest ich tak wiele, że nie sposób wymieniać. Wszystkie są tak piękne, że nie nam je klasyfikować czy oceniać. Jednak każda z tatrzańskich dolin doprowadzi Państwa do bajecznych szlaków górskich, o zróżnicowanym stopniu trudności. W pobliżu naszej Villi znajduje się m.in. Dolina Białego czy Droga pod Reglami, które należą do jednych z najbardziej znanych wejść na szlak.

Centralny Ośrodek Sportu Zakopane

Kolejny punkt do odwiedzenia na liście wielu turystów, który znajduje się niedaleko naszej Villi. Niech nie zmyli Państwa nazwa tego miejsca. Można tu pojeździć na łyżwach na największym lodowisku w całym Podhalu, a także skorzystać z oferty siłowni. COS posiada jednak bogatą ofertę dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie. W ofercie dostępne są m.in: krioterapia, hydroterapia, bieżnia antygrawitacyjna, kąpiele solankowe i wiele innych zabiegów z zakresu odnowy biologicznej.

ATRAKCJE W POBLIŻU

MORSKIE OKO

GUBAŁÓWKA

KASPROWY WIERCH

BASENY TERMALNE

STOKI NARCIARSKIE

GÓRSKIE SZLAKI

Copyright © 2017-2024 Villa Odskocznia

Created by:

OPINIE

ZNAJDZ NAS NA:

RECEPCJA:

+ 48 519 105 555

info@villaodskocznia.pl

ADRES:

VILLA ODSKOCZNIA

34-500 Zakopane,

ul. Pocztowców 12a

iQHotel.pl

EN

PL

MENU