iQHotel.pl

ADRES:

VILLA ODSKOCZNIA

34-500 Zakopane,

ul. Pocztowców 12a

RECEPCJA:

+ 48 600 096 058

+ 48 519 10 5555

info@villaodskocznia.pl

ZNAJDZ NAS NA:

OPINIE

Created by:

Copyright © 2017-2023 Villa Odskocznia

GÓRSKIE SZLAKI

STOKI NARCIARSKIE

BASENY TERMALNE

KASPROWY WIERCH

GUBAŁÓWKA

MORSKIE OKO

ATRAKCJE W POBLIŻU

Kolejny punkt do odwiedzenia na liście wielu turystów, który znajduje się niedaleko naszej Villi. Niech nie zmyli Państwa nazwa tego miejsca. Można tu pojeździć na łyżwach na największym lodowisku w całym Podhalu, a także skorzystać z oferty siłowni. COS posiada jednak bogatą ofertę dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie. W ofercie dostępne są m.in: krioterapia, hydroterapia, bieżnia antygrawitacyjna, kąpiele solankowe i wiele innych zabiegów z zakresu odnowy biologicznej.

Centralny Ośrodek Sportu Zakopane

Jest ich tak wiele, że nie sposób wymieniać. Wszystkie są tak piękne, że nie nam je klasyfikować czy oceniać. Jednak każda z tatrzańskich dolin doprowadzi Państwa do bajecznych szlaków górskich, o zróżnicowanym stopniu trudności. W pobliżu naszej Villi znajduje się m.in. Dolina Białego czy Droga pod Reglami, które należą do jednych z najbardziej znanych wejść na szlak.

Tatrzańskie doliny

Najważniejsza ulica w Zakopanem ma do zaoferowania wiele każdemu z naszych Gości. Tutaj skosztują Państwo pysznych potraw, napiją się grzańca czy też skorzystają z dodatkowych atrakcji jakie oferuje miasto. Niezmiennie jest to przejażdżka dorożką czy zdjęcie z misiem. Krupówki to także ukochane miejsce dla miłośników zakupów.

Krupówki

Wielka Krokiew

Można uznać ją za jeden z symboli Zakopanego i niezależnie od pory roku, ciągle ma liczne grono odwiedzających. Jako nasza sąsiadka, stała się jednocześnie inspiracją dla nazwy naszej Villi, bo “OdSkoczni” dzieli nas zaledwie 350 m.

Wybierając jeden z naszych apartamentów ułatwiają sobie Państwo dostęp do znanych i lubianych punktów turystycznych Zakopanego. Będąc w tym mieście na pewno pojawią się Państwo przy skoczni czy pójdą na choćby spacer na Krupówki, nawet jeśli jest to kolejna Państwa wizyta w naszym mieście. Nasza Villa zlokalizowana jest w pobliżu ważnych i często wybieranych przez Turystów miejsc, dlatego szczególnie zapraszamy do nas.

ATRAKCJE

REZERWUJ

info@villaodskocznia.pl

#bon turystyczny

+ 48 600 096 058