iQHotel.pl

ADRES:

VILLA ODSKOCZNIA

34-500 Zakopane,

ul. Pocztowców 12a

INFORMACJA:

+ 48 600 096 272

+ 48 600 096 058

info@villaodskocznia.pl

ZNAJDZ NAS NA:

OPINIE

Created by:

Copyright © 2021 Villa Odskocznia

Polski Bon turystyczny to elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie i imprezy turystyczne świadczone wyłącznie na terenie Polski. 

Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Villi Odskocznia w okresie do 31 marca 2022 r.


Czy przyjmujemy bony?

Oczywiście. Nasz obiekt honoruje bony turystyczne przy rozliczaniu rezerwacji dokonywanych bezpośrednio w Villi Odskocznia (telefonicznie, mailowo ).

Rezerwacje przez pośredników, np. Booking nie mogą być rozliczone z udziałem bonu turystycznego.


W jaki sposób uzyskać bon?

Nie trzeba składać dodatkowych wniosków o przyznanie bonu. Trzeba go jedynie aktywować. Bon jest generowany w systemie teleinformatycznym dostarczonym i prowadzonym przez ZUS. W celu aktywacji bonu koniecznie będzie zalogowanie się przez osobę uprawnioną w systemie PUE ZUS i potwierdzenie poprawności danych lub dokonanie aktualizacji danych dotyczących adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu.


Jak skorzystać z bonu turystycznego

  • Aktywuj bon na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Szczegółowe informacje na temat jak można aktywować bon turystyczny wraz z filmikiem instruktarzowym, znajdują się na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/
  • Odbierz swój bon, który zostanie do Ciebie przesłany w wiadomości e-mail lub SMS.
  • Dokonaj rezerwacji i zapoznaj się z jej warunkami. Podczas etapu rezerwacji podaj numer bonu oraz kwotę na jaką chcesz go wykorzystać.
  • Podczas realizacji przez ville płatności w ramach bonu turystycznego, zostaniesz poproszony o potwierdzenie transakcji jednorazowym kodem sms, który wysłany będzie na Twój numer telefonu


Czy bonem można płacić kilka razy?

Tak, za pomocą bonu można dokonywać płatności wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty bonu. Dla przykładu – w przypadku, gdy posiadamy bon o wartości 500 zł – transakcje mogą być rozbite na przykład na dwie płatności na kilka usług hotelowych – 200 zł i 300 zł. 


Czy mogę zrealizować bon, nawet gdy kwota noclegu przewyższa jego wartość?

Płatność za pomocą bonu jest możliwa również w przypadku, gdy wartość usługi hotelarskiej lub imprezy turystycznej przekracza jego wartość. Pozostała kwota musi zostać uregulowana gotówką.

U Nas Zrealizujesz Bon Turystyczny

REZERWUJ

info@villaodskocznia.pl

#bon turystyczny

+ 48 600 096 272

MENU

PL

EN

Przewodnik po okolicy

REZERWUJ

DOJAZD

TELEFON